RENATOS PLAUKAI ® yra 100% luxury klasės  RUSIŠKI žmogaus plaukai, kuriuos kruopščiai testavo kvalifikuota plaukų priauginimo ekspertė Renata Kovtun.

Kodėl turėtum būtent šiuos plaukus?

® Plaukai surinkti pagal plauko augimo kryptį.

® Plauko galiukas yra dvigubo rinkimo, tai reiškia neturi išplonėjimo ir plaukas yra vienodo storio nuo sruogelės "šaknies" iki galiuko. Todėl maksimaliai išsaugomas priaugintų plaukų ilgis ir apimtis. 

Renatos plaukai

® Plaukas su išsaugota kutikule (plauko žvyneliu), todėl šiuos plaukus galima dažyti (šviesinti negalima) norint suteikti reikiamą atspalvį, tiesinti, garbanoti. Elgtis lyg su savo plaukais.

® Sruogos po 1gr.

® Nešiojimui tinkami iki 18 mėn. (laikantis plaukų priauginimo meistro patarimų). Aukštos kokybės plaukams nereikia jokių  specialių priemonių!

® Sruogos yra su aukščiausios kokybės itališko keratino kapsulėmis. Keratino polimerai tvirtinami prie natūralaus plauko šaknies ir kapsulė puikiai prisitaiko prie plaukų. Gryno keratino kapsulės yra beveik nematomos ir nejaučiamos, puikiai susilieja su natūraliais plaukais. Plaukai tvirtai laikosi sruogoje. 

® Yra daugybė skirtingų spalvų pasirinkimo galimybių ir mišinių, kad sukurti puikų atspalvį atitinkantį jūsų natūralius plaukus. Po gyvos konsultacijos, jei neturime tikslios spalvos ar reikiamo ilgio, galime užsakyti ir paruošti  per 3 savaites. Taip pat galima užsakyti plaukus skirtus priauginimui įvairių tipų žiedeliais ar lipdukais. Pavyzdyje yra natūralių spalvų diapazonas.

Renatos plaukai

Atkreipiame dėmesį, kad spalvos gali šiek tiek skirtis nuo kompiuterio ekrano ir realaus vaizdo.

® Sruogų ilgis 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70 cm ilgio. 65 cm galima užsakyti individualiai. Sruogelių kaina nuo 2,00 € iki 3,30 € priklausomai nuo ilgio.

Konsultacija plaukų rezervacijos, priauginimo ir pasiteirvimo klausimais telefonu 8 603 99598 arba el.paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.