PLAUKŲ PRIAUGINIMAS

PLAUKŲ PRIAUGINIMAS

Visa informacija rašyta remiantis  specialistės Renatos Kovtun patirtimi.

Svajonės pildosi! Jus galite turėti plaukus apie kuriuos senai svajojote. Tik pora valandų ir plaukai bus ilgi ir tankūs, kokių norėjot!

MEISTRĖS: 

RENATA KOVTUN +370 603 99598 Justiškėse, Rygos g. 46

RITA +370 676 82971 (dėl kainų susiekti asmeniškai) Rygos g. 46

JEKATERINA (rusų kalba) +370 679 80461 (dėl kainų susiekti asmeniškai) Gabijos g. 42

INESA +370 607 01239 (dėl kainų susiekti asmeniškai) Gabijos g. 42

MONIKA +370 634 51254 (dėl kainų susiekti asmeniškai) Gabijos g. 42

 

PLAUKŲ PRIAUGINIMAS (Plaukų kaina neįskaičiuota).

Specialistė RENATA KOVTUN:

 • Konsultacija 15 min 15 Eur.
 • Karštuoju būdu:
*Miksuotas priauginimas 100gr2val nuo 150€
Priauginimas1sr 1.30€
*Korekcija (kapsulės keitimas) 1 sr0.70€
Pilnas priauginimas mikro /nano (0,5/0.3gr sruoga)1sr1.00€
Nuėmimas 100gr /1val40€
Susivėlusių plaukų iššukavimas100gr /1val10-30€
Priauginimas su klientės plaukais100gr+20€
SKUBUS priėmimas (tą pačią savaitę, po 18h ar savaitgaliais) 100gr+50€
Ultragarsinis priauginimas 1sr1.40€
„TAPE in” priauginimas 100gr/1val90€
„TAPE in” korekcija 100gr/2.5val180€
Plaukų plovimas prieš priauginimą 30min15€

*Miksuotas priauginimas (mišrus priauginimas tam tikrose zonose po 1gr ir po 0,5gr) 2val 100 gr nuo 130 Eur. 

*Greita korekcija (Kapsulės keitimas +priauginimas vieno apsilankymo metu) 3val 100gr nuo 200 Eur.

Plaukų sruogos kaina priklauso nuo ilgio 2,45 – 4,00 Eur LUXURY klasės slaviški RENATAHAIR ® plaukai nešiojimo laukui apribojimų neturi.

 

Vienas iš plaukų priauginimų (kitaip vadinamo itališko) KARŠTUOJU BŪDU.   

Naudoju tik aukščiausios kokybės plaukų sruogas (nešiojimui tinka 24mėn). Keratino kapsulės formavimui naudojamos specialios žnyplės (žnyplių karštis reguliuojamas, todėl neigiamas poveikis plaukams minimalus, silpnesnis nei tiesintuvo). Kai kapsulė suminkštėja, pirštų pagalba sruogos pritvirtinamos prie plaukų. Sujungimo vietoje suformuojamos mažos mini kapsulės. Kurios visiškai netrukdo šukuojant plaukus ir susiliejusios su plaukais tampa nepastebimos.

Plaukai kapsulėse užtvirtinami pakankamai stipriai, todėl palyginus su kitais, tokiu būdu priauginti plaukai nešiojami ilgiausiai – apie 2/3 mėnesius iki korekcijos.  Priklauso nuo plaukų augimo greičio bei natūralių plaukų stiprumo.

Korekcijos metu pakeičiamos kapsulės (saugiai atlaisvinus seną kapsulę spec.replyčių pagalba) ir tie patys plaukai vėl priauginami arčiau galvos odos. Tinkamiausias būdas daugeliu priauginimo atveju.

 

Ultragarsinis plaukų PRIAUGINIMAS ŠALTUOJU BŪDU.

Esame vienintelis salonas dirbantis šia technologija! Vietoj šilumos plaukų priauginimui naudojamos ultragarso bangos. Priauginimui šiuo metodu atliekamas aukščiausios kokybės keratino kapsulės. Keratino polimerai tvirtinami prie natūralaus plauko šaknies ir kapsulė lieka ganėtinai lanksti. Keratino kapsulės priauginant šiuo būdu yra šiek tiek labiau juntamos apimties, taip pat galimas priauginimas plokščios formos kapsulėmis. Vienas svarbiausių privalumų, naudojant šios rūšies priauginimą yra tai, kad ypatingai švelnus žmogaus plaukui.

Plaukų priauginimas ultragarso bangomis yra brangesnis. Bet jis to vertas, nes 100 % saugiausias natūraliems žmogaus plaukams atliekant priauginimą. Korekcijos atlikimo laikas, kaip ir kitais priauginimo būdais labiausiai priklauso individualiai nuo žmogaus plaukų augimo greičio, t.y. šiuo būdu atlikus priauginimą jus galite juos nešioti apie 2-3 mėnesius iki korekcijos. 

MITAS – ”priaugintus plaukus sunku prižiūrėt”.

Kokybiškus priauginamus plaukus prižiūrėti visai nesunku. Jeigu rūpinatės savais plaukais – nesunku bus pasirūpinti ir šiais. Svarbiausias dalykas yra naudoti tinkamas priežiūros priemones, kad kuo ilgiau išsaugoti plauką gražų ir sveiką plauką. Be galo svarbu palepinti juos plaukų kauke ir aliejuku, naudoti apsaugą nuo karščio, pagal poreikį nanuskalaujamą kondicionierių. Argi ne tą patį darote saviems plaukams?

Rekomenduoju nenaudoti feno ar plaukų tiesintuvo karčiausiu rėžimu. Ši rekomendacija galioja ir saviems plaukams.

 • Kad priauginti plaukai nesukeltų diskomforto, reikia juos tinkamai prižiūrėti:
 • Laiku atlikite korekciją, kad būtų labiausiai sumažintumėt plaukų vėlimasis tarp šaknies ir kapsulės, juostelės ar žiedelio.

Plaukų priauginimas juostelėmis (lipdukais) TAPE IN Hair.

Sruogos tvirtinamos juostelėmis be karščio. Lipdukai ploni, minkšti ir nejaučiami, net liečiant plaukus, tvirtinamos pagal natūralų plaukų kritimą, netempia, nesukelia diskomforto. 

Lipdukais plaukus rekomenduojama augintis toms, kurių plaukai ploni, bet norisi daugiau didesnės apimties. Korekcijos metu tie patys plaukučiai nuimami, pakeičiami lipdukai ir iš naujo priklijuojami arčiau šaknų. Lipdukais priauginti plaukai reikalauja dažnesnės korekcijos, nes ataugę dažniau persisuka, gali trukdyti kasdien formuojant plaukus, padidėja plaukų trukinėjimo galimybė. 

Idealus pasirinkimas šventėms, kai norisi ilgų ar tankių plaukų trumapesniam nešiojimui.

Reikia kruopščiai saugoti, kad ant klijavimo vietos nepapultų jokios riebesnės priemonės (kaukė, balzamas ir pan.), kad juostelės nenuslystų. Korekcija rekomanduojama kas 1-2mėn. Tai priklauso nuo plaukų augimo greičio. Plaukų ilgis parenkamas pagal plaukus ir kliento poreikius. 

 

Prisegamos sruogos.

Šios sruogos sugalvotos spacialiai toms, kurios svajoja apie ilgus plaukus, bet sustojo tarpinei stadijoj ir niekaip negali pasiryžt plaukų priauginimo procedūrai. Tam atvejui yra patobulinti vadinamieji šinjonai, kurie yra plaukų priauginimo alternatyva.

Specialiais segtukais arba prisiuvant kiekviena sruoga patikimai tvirtinama prie plaukų šaknų ir uždengiama Jusų natūraliais plaukais. Vienai galvai uztenka keturių sruogų komplekto. Šukuoseną galite modeliuoti kaip tik Jums patinka. Kiekvieną kartą rezultatas bus puikus. Tai puikus būdas tam tikrai progai pakeist šukuoseną ir atrodyt žaviai.

Priežiūra:

Kad priauginti plaukai nesukeltų diskomforto, reikia juos tinkamai prižiūrėti:

 • Džiovinkite vėsia oro srove arba natūraliai;
 • Kruopščiai šukuokite pradėdami nuo plaukų galiukų. Saugokite plaukus nuo vėlimosi;
 • Šukuoti reikia natūralių šerių specialiu šepečiu arba retomis šukomis;
 • Miegoti patartina surištais ar į kasą supintais plaukais (tuomet nesivels);
 • Atliekant šukuoseną karštais suktukais ar žnyplėmis, stebėkite, kad karštis nepaveiktų kapsulės, naudokite priežiūros priemones saugančias nuo karščio;
 • Baseinas, pirtis, soliariumas gali įtakoti kapsules ir priaugintus plaukus, apsaugokite – plaukus apsukite rankšluosčiu ar užsidėkite apsauginę kepurėlę;
 • Nenaudokite plaukų priežiūros priemonių spiritiniu, aliejiniu pagrindu. Tai gali sukelti kapsulės įrima bei slinkimą.
 • Laiku atlikite korekciją tam, kad būtų labiausiai sumažintas plaukų vėlimasis tarp šaknies ir kapsulės ar žiedelio.

Ar žinojote, kad VIENAS PLAUKAS išlaiko nuo 100 iki 200 g svorį. Taigi visas plaukų kuokštas gali išlaikyti iki 12 tonų svorį, o tai prilygsta nemažam sunkvežimiui.

INFORMACIJA APIE PRIAUGINAMUS „Renatos studija” PLAUKUS:

Plaukai yra aukščiausios kokybės natūralūs plaukai iš Rusijos. 

 • Nešiojimui tinkami iki 24mėn. 
 • Sruogos po 0,85 gr. 
 • Surinkti pagal plauko augimo kryptį. 
 • Plauko galiukas neturi daugeliui būdingo išplonėjimo, todėl maksimaliai išsaugomas priaugintų plaukų ilgis.
 • Priauginamų plaukų sruogelių kiekis, spalva parenkama individualiai konsultacijos metu.
 • Kartais, kad išgauti klientės ir priaugintų plaukų vientisumą siūloma klientės plaukus šiek tiek iškarpyti (dažniausiai to reikia tiesaus kirpimo plaukams). Esant poreikiui spalvos idnetiškumui galimas dažymas arba kelių spalvų priauginimas.

 APIE PLAUKŲ KOKYBĘ. Tai turite žinoti.

Kartais susiviliojate kaina, bet įsidėmėkite, kad aukštos kokybės plaukų kaina (tinkami nešioti 24mėn) negali būti lygi žemiausios kokybės plaukams (po 1 mėnesio pradeda veltis, pūstis, trupėti, slinkti). 

Dažnai pigiems plaukams primygtinai siūlo naudoti tik spec. priemones. Aukštos kokybės plaukams nereikia jokių  specialių priemonių! Pirmiausia atkreipkite dėmesį į plaukų kainą, kai ieškote. Žinoma, ne mažai yra atvejų, kai blogiausius plaukus parduoda už didensę kaina, bet… Tiesiog būkite atidžios ir pasidomėkite atsiliepimais. Mylėkite savo plaukus!

Jei priauginimui naudojami pigūs azijietiški plaukai (jų apstu Europoje ir Lietuvoje), plaukai velsis, reikės dažniau juos šukuoti, pešti, o tai, žinia, kenkia ir saviems plaukams. Su aukštos kokybės plaukais galima daryti viską,  o su prastesnės kokybės reikia elgtis atsargiau, nes dažniau plaunant,  džiovinant greičiau nusiplauna silikonas. Tada plaukų sruogos taps šiurkščios, nevaldomos. 

 • „RENATOS studija” neprisiima jokios atsakomybės už jokią žalą, kurią patyrė trečiosios šalys, už plaukus, kurie po pirkimo buvo dažomi ar atliekamos kitos plaukų procedūros kituose salonuose. Naudojant kasdienius produktus laikotės visų rekomendacijų. Informacijos patikslinimą visuomet galite rasti mūsų puslapyje www.renatosstudija.lt arba paskambinę procedūrą atlikusiai meistrei. Pirkėjas sutinka, kad įsigyjamas produktas tinkamas galutiniams naudotojo poreikiams. Visi produktai yra skirti tik profesionaliam naudojimu.  
0