Sruogos priauginimui

Sruogos priauginimui

RENATOS PLAUKAI yra 100% luxury klasės  slaviški žmogaus plaukai, kuriuos kruopščiai testavo kvalifikuota plaukų priauginimo ekspertė Renata Kovtun.

Kodėl turėtum būtent šiuos plaukus?

  • Plaukai surinkti pagal plauko augimo kryptį.
  • Plauko galiukas yra dvigubo rinkimo, tai reiškia neturi išplonėjimo ir plaukas yra vienodo storio nuo sruogelės „šaknies” iki galiuko. Todėl maksimaliai išsaugomas priaugintų plaukų ilgis ir apimtis. 
  • Plaukas su išsaugota kutikule (plauko žvyneliu), todėl šiuos plaukus galima dažyti (šviesinti negalima) norint suteikti reikiamą atspalvį, tiesinti, garbanoti. Elgtis lyg su savo plaukais.
  • Sruogos po 0,8-0,9gr.
  • RENATAHAIR neturi galiojimo termino, kadangi jie yra visiškai NATŪRALŪS LUXURY klasės SLAVIŠKI plaukai. Juos galima nešioti tol, kol tenkina ilgis.
  • Sruogos yra su aukščiausios kokybės itališko keratino kapsulėmis. Keratino polimerai tvirtinami prie natūralaus plauko šaknies ir kapsulė puikiai prisitaiko prie plaukų. Gryno keratino kapsulės yra beveik nematomos ir nejaučiamos, puikiai susilieja su natūraliais plaukais. Plaukai tvirtai laikosi sruogoje. 
  • Yra daugybė skirtingų spalvų pasirinkimo galimybių ir mišinių, kad sukurti puikų atspalvį atitinkantį jūsų natūralius plaukus. Po gyvos konsultacijos, jei neturime tikslios spalvos ar reikiamo ilgio, galime užsakyti ir paruošti  per 3 savaites. Taip pat galima užsakyti plaukus skirtus priauginimui lipdukais (TAPE IN) .

Atkreipiame dėmesį, kad spalvos gali šiek tiek skirtis nuo kompiuterio ekrano ir realaus vaizdo.

Sruogų ilgis 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75 cm ilgio. 

Sruogelių kaina nuo 2,45 € iki 3,90 € priklausomai nuo ilgio ir svorio, su kapsule ar plaukų pluoštas, kapsulė gamyklinė ar ruošta rankiniu būdu. 

Individualus spalvų miksavimas 100gr + 10€.

Konsultacija plaukų rezervacijos, priauginimo ir pasiteirvimo klausimais telefonu 8 603 99598 arba el.paštu renatosstudija@gmail.com

0