Atstatomos plaukų procedūros

Atstatomos plaukų procedūros

Gydomosios procedūros yra viena šiuolaikiškiausių terapijų, padedančių susigrąžinti švelnius, žvilgančius ir sveikus plaukus.  Jas rekomenduojama atlitki kas 1-3 mėnesius.

MEISTRĖS:

OLGA +370 600 97721 (Rygos g. 46)

RITA +370 676 82971 (Rygos g. 46)

OLAPLEX procedūra 1,5val nuo 30 Eur.

HAIR RECONSTRUCT 1,5val nuo 30 Eur.

Procedūros parenkamos individualiai.

Galimos ir priaugintiems plaukams.

Po gydomųjų procedūrų  dažytų plaukų spalva išlieka kur kas ilgiau, o natūralių tampa sodresnė.

OLAPLEX PROCEDŪRA:

Skirta plaukų atstatymui. Olaplex molekulės prasiskverbia į plauko vidų, atkuria jo struktūrą ir suteikia apsaugą. Plaukai tampa mažiau pažeidžiami ir jau po porcedūros atrodo sveiki ir išpuoselėti. Olaplex procedūra atliekama grožio salone visiškai nesudėtinga, tačiau efektas stulbinantis. Po šios procedūros Jūsų plaukai žvilgės, nesivels ir atrodys glotnesni. Procedūra tinkama nualintiems, sausiems, besiveliantiems plaukams. Ypatingai ji reikalinga toms, kurios nuolat plaukus tiesina žnyplėmis ar džiovina džiovintuvu. Karštis neigiamai veikia plauko struktūrą, jie tampa pasišiaušę, ima lūžinėti. Todėl Olaplex procedūra padeda ne tik atstatyti plauko struktūrą, bet ir saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Ši procedūra patiks visoms, kurios nori sveikų ir išpuoselėtų plaukų.  

HAIRECONSTRUCT

Preparatas atstato žalą, kurią sukelia cheminiai procesai, tokie kaip dažymas ir balinimas, taip pat kiti išoriniai faktoriai išskirtinę technologiją, kad užtikrintų visišką plaukų atstatymą. Haireconstruct priemonė veikia plauko vidų, užpildydama visus tarpus ir plyšelius, ji taip pat sukuria apsauginį barjerą plaukų kutikulėje ir taip užkertą kelią , kad tolesniems pažeidimams.

KERATINO procedūros lygina ir drėkina pažeistus plaukus. Atkuria plaukų struktūrą, stiprina tiek garbanotus, tiek tiesius plaukus ir suteikia apimties. Plaukus lengva suvaldyti, jie pasidaro elastingi, minkšti, spindintys ir lengvi.

0